Přeskočit na obsah

WORKSHOP
Tvorba krátkých videí

Naučte se točit reels nebo videa na TikTok a posuňte svou tvorbu na další úroveň.

Komu je WORKSHOP určen?

Naučte se vytvářet poutavé reels a TikTok videa a podpořte tak své podnikání nebo tvorbu.

Staňte se součástí mého interaktivního workshopu – Tvorba krátkých videí, který je určen pro všechny, kteří si chtějí rozšířit své dovednosti v tvorbě fotografií a videí pro sociální sítě a chtějí se naučit, jak na to. Tento workshop je ideální pro tvůrce obsahu, podnikatele a každého, kdo chce naučit se, jak vytvářet poutavý, originální a efektivní obsah, který zaujme vaše cílové publikum a posílí vaši online přítomnost.

5

Co se naučím?

1. Optimalizace obsahu pro sociální sítě– Jak optimalizovat vaše videa pro různé platformy, jako jsou Instagram, Facebook a TikTok.
2. Poutavé vyprávění– Naučíte se, jak využít vyprávění příběhů pro vytvoření zapamatovatelného a angažujícího obsahu.
3. Základy tvorby krátkých videí – Seznámím vás s technikami pro tvorbu krátkých a účinných videí, včetně základů střihu, osvětlení a zvuku.
4. Praktické cvičení– Budete mít příležitost prakticky si vyzkoušet tvorbu videí.

Jak to probíhá?

Tento workshop probíhá prezenčně v Opavě v malé skupince maximálně tří osob. Je potřeba mít vlastní telefon na natáčení, ostatní vybavení je na místě k dispozici.

pexels mart production 7679822 2 scaled

MĚJTE NATÁČENÍ KRÁTKÝCH VIDEÍ
V MALÍČKU!

Pokud máte zájem se účastnit tohoto workshopu,
stačí vyplnit tento jednoduchý formulář, kde si vyberete váš termín. Po odeslání formuláře vás budu co nejdříve kontaktovat s dalšími informacemi.