Přeskočit na obsah

GRAFIka a REBRANDING

Společně tvoříme vizuální příběh vaší značky.

LOGA A REKLAMNI GRAFIKY 17
LOGA A REKLAMNI GRAFIKY 21
Rebranding

Ústav FILMOVÉ, TELEVIZNÍ
A ROZHLASOVÉ TOVRBY

Ústav filmové, televizní a rozhlasové tvorby prošel kompletním rebrandingem od vzniku nového loga, přes strategii sociálních médií, až po vytvoření nového webu. Výsledkem je modernější vizuál Ústavu a úspěšné sjednocení celkové koncepce. Nechejte i vy díky rebrandingu mluvit za sebe svou značku.

LOGA A REKLAMNI GRAFIKY 22
NÁVRH LOGA

T.B. Fitness

Logo je vizitkou vaší značky. Je to první věc, kterou lidé uvidí, a proto by mělo zanechat jasný dojem. Pomůžu vám vytvořit logo, které bude nejen výrazné, ale také bude přesně odrážet vaši jedinečnou identitu.

LOGA A REKLAMNI GRAFIKY 23
LOGA A REKLAMNI GRAFIKY 25
LOGA A REKLAMNI GRAFIKY 20
DOPLŇKOVÉ bannery

webové bannery

Pro své klienty tvořím reklamní webové bannery, které dokonale doplní jejich web. Nezáleží na tom, zda potřebujete reklamní bannery, akční bannery, nebo jen grafiku pro váš blog, ráda vám poskytnu design, který vás bude reprezentovat nejlepším možným způsobem.

Tisková data pro

propagační materiály

Potřebujete atraktivní leták, profesionální vizitky, brožuru nebo nálepky? Vytvářím tisková data, která plně vyjadřují danou značku a pomáhají nejen oslovit cílovou skupinu, ale především
ji zaujmout.

LOGA A REKLAMNI GRAFIKY 27
LOGA A REKLAMNI GRAFIKY 28
tvorba

REKLAMNÍ GRAFIKY PRO SÍTĚ

Reklamní grafika je první věc, kterou uživatelé uvidí, když se setkají s vaší placenou reklamou na sociální síti. Kvalitní
a strategicky navržená grafika může významně zlepšit výkonnost vašich kampaní a pomoci vám dosáhnout vašich cílů.

TVORBA

webů WordPress

Máte nápad na webové stránky, ale nevíte, jak ho proměnit ve skutečnost? Ráda vám pomůžu přetvořit vaše nápady do digitální reality. Díky tomu, že WordPress je známý jako snadno a uživatelsky přívětivá platforma, tak po vytvoření stránek, i bez dalších technických znalostí, můžete spravovat obsah, přidávat články nebo aktualizovat další funkce sami.

LOGA A REKLAMNI GRAFIKY 19
LOGA A REKLAMNI GRAFIKY 18