Přeskočit na obsah

Pojďme se seznámit.

o mně

Přes žurnalistiku, k vlastnímu blogu a sociálním sítím, až po vlastní značku. Zdravím, já jsem Dominika.

Moje cesta začala někdy na začátku roku 2016, kdy jsem si založila svůj první blog. (Pokud nepočítám ten úplně první o Hannah Montaně.) Byla to doba plná nadšení, experimentování a učení se novým věcem. Brzy jsem zjistila, že moje vášeň pro psaní a vizuální tvorbu jde ruku v ruce se sdílením svých názorů a zkušeností s ostatními. A tak, po psaní do novin, focení nejen svateb a postování stories z cest, se v roce 2020 zrodil nápad vzniku Sítí v malíčku. 

Co dělá Sítě v malíčku unikátními? Na rozdíl od konkurence se nezaměřuji pouze na jednu oblast digitálního marketingu. Mám širokou škálu dovedností a zkušeností, které mi umožňují nabídnout komplexní řešení přímo pro vaše podnikání. Moje práce je pro mě zábavou a váš úspěch je nejvyšší prioritou. Pokud tedy hledáte spolehlivého parťáka pro vaše digitální marketingové aktivity, jste na správném místě!

Navrh bez nazvu 3

VLASTNÍ TVORBA

Za celým projektem stojí pouze jedna osoba. Veškerá školení a komunikaci mám tak pod svou kontrolou a vy máte jistotu, na koho se vždy obrátit.

VŠE NA MÍRU

Nesedí vám žádné ze školení? Chtěli byste něco přímo pro vás? Není problém. Vždy se snažím klientům vyjít vstříc.

Z pohodlí domu

Veškerá školení a konzultace probíhají převážně on-line. Můžeme se tak společně spojit z pohodlí domova a vy se nemusíte nikam hnát.


jAKÉ JSOU MOJE AKTUÁLNÍ

SKILLS

Content creator
100%
Mentoring
100%
Focení/Natáčení
85%
Tvorba grafiky
80%
E-mailing
75%

Máte otázky?

Kontaktujte mě

MgA. Dominika Rataj

Jste připraveni začít společně tvořit?

IČO: 07 858 451
DIČ: CZ9755155850

info@sitevmalicku.cz

Nejsem plátcem DPH.