Přeskočit na obsah

nejen sítě v malíčku.

služby

FOCENÍ

Nechejte fotky vyprávět váš příběh.

Potřebujete profi fotky? Stále platí, že vizuální stránka je v on-line světe velice důležitá. Ať už se jedná o klasické portréty nebo produktovky. Vytvořme společně ty nejideálnější a to nejen pro vaši propagaci.

OD 1.500,-
S DPH

GRAFIKA a REBRANDING

Vizuální identita je důležitou součástí každé značky. Spojme společně síly a vytvořme novou tvář pro vaši značku.

Začínáte s podnikáním nebo máte chuť proměnit vizuální identitu vaší stávající značky? Potřebujete vytvořit poutavé webové bannery, účinné reklamní kampaně nebo třeba prospekty? A co říkáte na to, abychom společně posunuli váš web na vyšší úroveň?

Vyberte si z komplexních služeb v oblasti grafického designu a webdesignu, které vám pomohou nejen oslovit vaši cílovou skupinu, ale také vyniknout v množícím se davu.

Cena je INDIVIDUÁLNÍ

Konzultace

Chtěli byste nakopnout své podnikání na sociálních sítích, ale nevíte, jak na to nebo vás stále něco brzdí? Společně najdeme řešení!

Klesající dosah, špatně zvolené hashtagy a spousta dalších důvodů, které vás mohou na sítích brzdit. V rámci konzultací se budeme věnovat přímo vašim problémům nebo cílům, které máte a společnými silami dostaneme vaše sítě do povědomí.

Cena konzultace je INDIVIDUÁLNÍ

KOUČINK

Už během 30 dnů společně dokážeme nakopnout vaše podnikání i v on-line světě! Naučte se vše potřebné od základu.

Během měsíčního koučinku zjistíte, jak funguje on-line marketing a zejména sociální sítě. Naučíte se starat o jednotlivé profily tak, aby nevypadaly hezky jen na oko, ale měly také svou obsahovou hodnotu a přilákaly více klientů. Koučink probíhá formou konzultací a školení, které jsou přizpůsobeny přímo vám.

OD 10.000,- S DPH

SPRÁVA SÍTÍ

Rádi byste věnovali svým sociálním sítím více času, ale nemáte na to prostor? Nechejte to na mně!

Přidejte se ke spokojeným klientům, kterým jsem pomohla nastartovat prezentaci v digitálu. Postarám se o kompletní správu vašich sociálních sítí včetně foto/video obsahu.

Cena za správu sítí je INDIVIDUÁLNÍ

šablony

Potřebujete pomoc s tvorbou vizuálního obsahu pro váš Instagram nebo Facebook? Mám pro vás jednoduché řešení – šablony navržené přímo pro vás.

Dle vašich potřeb a preferencí vám vytvořím šablony, které usnadní práci a pomohou vytvořit jedinečný
a profesionální obsah. Veškeré šablony jsou vytvořeny
v Canvě.

Cena za šablony je INDIVIDUÁLNÍ

co řekli

o sítích v malíčku

Pracovat s Dominikou pro nás byla radost a byla to velmi obohacující zkušenost. I nás jako nováčky na sítích dokázala svým entuziasmem a profesionálním přístupem zcela nadchnout. Připravila nám skvělou strategii na míru, která nás vystihuje a zcela se s ní můžeme ztotožnit. 

DIRIVITU

Konzultace, strategie

Dominika je moc milá a věřím, že jsme se neslyšely naposledy. Už první konzultace mi pomohla uvědomit si nějaké záležitosti ohledně sociálních sítí, především Instagramu. Jsem moc ráda, že rady byly doplněné i o zpětnou vazbu.

Lenka R.

Konzultace