Přeskočit na obsah

Instagram šablony

Chtěli byste, aby váš Instagram nebo také Facebook profil vynikal a nezapadal jen tak mezi ostatní?
Hledáte nové možnosti, jak prezentovat svůj obsah? Pak jste tady správně!

bydlim stylove
Návrh Instagram feedu

BYDLÍM STYLOVĚ

Instagramový profil, který zastupuje více odvětví stavebního průmyslu. Od dřevovýrobu, až po jednotlivé nerez komponenty. Ačkoliv se téma nezdálo zprvu úplně jednoduché, podařilo se vše skloubit tak, aby sledující získal veškeré potřebné informace o dané službě či produktu, ale zároveň našel na profilu také inspiraci.

PROJEKT

BARVY NA DŘEVO

Pro e-shop Barvy na dřevo tvořím foto i video obsah pro sociální sítě. Úprava fotografií je se odvíjí od aktuálního ročního období, povětšinou je však do teplejších žlutých tónů.

BD – Feed IG
Kopie navrhu STRATEGIE TINADO
STORIES PRO

tinado

Úkolem byl vytvořit originální vizuální vzhled pro cestovní kancelář TINADO. Základní paletou byla oranžová a fialová barva ve které vznikly nejen šablony pro stories, ale také Instagram a Facebook posty.

Facebook posty

l’ÉPI DE BOIS

V rámci koučinkového měsíce bylo úkolem číslo jedna vytvořit grafiky pro zbrusu nový zahraniční projekt. Jelikož se jedná o projekt plný přírody a dřeva, volila jsem barvy, které doplní jednotlivé fotografie tak, aby je nenarušovaly, ale naopak jim danou atmosféru dodají.

STRATEGIE FRANCIE
HD – Feed IG
Návrh Instagram feedu

Houpací desky

Návrh feedu, který jsem tvořila pro web Houpací desky. Jelikož se jedná o Montessori výrobky pro děti, chtěla jsem ponechat profilu hravost a barevnost, ale zároveň jednoduchost, kterou ve mně dřevěné prvky evokují.I

Návrh Instagram feedu

BLUMAT

Pro prezentaci automatických zavlažovacích systémů jsem zvolila zelenou přírodní barvu, která koresponduje se samotným výrobkem. Feed se skládá jak z prodejních příspěvků, tak i z příspěvků, ve kterých se sledující dozví zajímavé informace.

Blumat
LOGA A REKLAMNI GRAFIKY 16
Instagram šablony

PROČ SI JE POŘÍDIT?

🎨 Kreativita na prvním místě: Každá jedna šablona, kterou vytvořím, je jedinečná a plně přizpůsobitelná podle vašeho zaměření a vizuálního stylu.

🚀 Zvyšte angažovanost: Šablony jsou navrženy tak, aby zaujaly a zapojily vaše sledující, což pomůže zvýšit angažovanost.

💼 Profesionální vzhled: Nechte vaše sítě mluvit za vás a dejte jim profesionální a atraktivní vzhled, který může pomoci přilákat nové sledující.

🕒 Ušetřete čas: S hotovými šablonami nemusíte trávit hodiny designem. Stačí vložit svůj obsah a máte hotovo!

Chci svou vlastní

Instagram šablonu

Od vlastní šablony
už vám chybí
poslední krok

Hledáte šablonu/tamplate pro vaše sociální sítě, ale stále neumíte narazit na tu správnou? Vytvořím vám originální set už během 14 dní! Veškeré sety šablon jsou vytvářeny
v Canvě a díky tomu jsou tak přístupné naprosto všem. Pokud máte zájem o váš vlastní set, stačí vyplnit tento krátký formulář. Po odeslání vás budu co nejdříve kontaktovat s dalšími informacemi.