Přeskočit na obsah

Kurz STRATEGIE
INSTAGRAM MARKETINGU

Ideální pro všechny, kdo již mají základní znalosti Instagramu a chtějí své dovednosti posunout na pokročilou úroveň.
Tento kurz je zaměřen na vytváření efektivních marketingových strategií a budování silné komunity na Instagramu.

Komu je kurz určen?

S tímto kurzem získáte znalosti a dovednosti, které vám pomohou vyniknout na Instagramu a pomohou dále pro rozvoj vaší značky nebo firmy.

Kurz je vhodný pro ty, kteří již mají základní znalosti Instagramu, ale chtějí se dozvědět více o pokročilých technikách a strategiích pro lepší využití platformy pro své marketingové a obchodní cíle. Je vhodný pro širokou škálu účastníků, kteří chtějí prohloubit své znalosti a dovednosti v této oblasti. Je určen zejména pro marketingové specialisty, podnikatele, firmy, tvůrce obsahu nebo zájemce o kariéru v digitálním marketingu. Cílem tohoto on-line kurzu je schopnost vytvořit si vlastní Instagramovou strategii a začít rozšiřovat svou komunitu.

Snimek obrazovky 2023 12 19 v 9.47.18

Co se naučím?

1. Vytváření personalizované Instagramové strategie – Naučíte se vytvářet vlastní strategii obsahu, která bude rezonovat s vaším cílovým publikem.
2. Nástroje, které pomohou ke zvýšení dosahů – Jak efektivně využívat Instagramové nástroje a funkce pro zvýšení dosahu a angažovanosti.
3. Budování a udržování komunity – Strategie pro budování a zapojení vaší komunity. Techniky pro interakci s publikem a vytváření pevné komunity.
4. Měření a analýza úspěchu– Zjistíte, jak sledovat a vyhodnocovat úspěšnost vaší strategie pomocí Instagram Insights.

Jak to probíhá?

Tento kurz probíhá pomocí on-line platformy Google Meet. Zároveň budete na kurzu sami, je tedy přizpůsoben přímo vám a vašemu tématu/službě/podnikání. Prostor na otázky a diskuzi je vždy v průběhu celého kurzu.

pexels cottonbro studio 3205504 2

Vytvořte si svou strategii a začněte budovat.

Pokud máte zájem se účastnit tohoto kurzu,
stačí vyplnit tento jednoduchý formulář, po odeslání formuláře vás budu co nejdříve kontaktovat s dalšími informacemi a domluvíme si termín.