Přeskočit na obsah

INSTAGRAM KURZ

Nedaří se vám být na Instagramu vidět? Ukážu vám, jak vytvářet ten správný obsah
přímo pro vás, tak abyste zaujmuli a přilákali nejen nové sledující,
ale také si vybudovali svou vlastní komunitu zákazníků.

Komu je kurz určen?

Neinvestujte svůj čas zbytečně do jen tak nějakého přidávání. Poznejte kouzlo Instagramu a ovládněte ho ve svůj prospěch.

Školení Instagram je určeno pro začátečníky, kteří mají za sebou minimálně úspěšnou registraci, ale také pokročilé, kteří si chtějí rozšířit znalosti o této platformě. Vhodné je jak pro podnikatele či firmy, tak i jedince. Cílem tohoto on-line kurzu o Instagramu je schopnost vytvářet obsah, který na sociální síti zaujme
a seznámit všechny účastníky s funkcemi, které nabízí.

Navrh bez nazvu 4 1

Co se na KURZU DOZVÍM?

Sociální sítě se občas mění rychleji, než počasí. Probereme, jak se proměnili za poslední dobu, řekneme si trendy Instagramu pro rok 2023/2024 a kde najdete nejnovější informace. Instagram už dávno není jen o přidávání fotek, skrývá se za nimi strategie, kterou se na školení naučíte aplikovat i na váš profil a díky ní budete více vidět a to i bez investicí do reklamy.
Pokusíme se společně ovládnout a pochopit algoritmus Instagramu, o kterém všichni mluví, aby pracoval ve váš prospěch. Na konci školení byste měli být schopni vytvářet plnohodnotný obsah, který přiláká nejen nové sledující, ale také zákazníky na váš Instagramový profil.

Jak to probíhá?

Instagram školení probíhá pomocí on-line platformy ZOOM či Google. Záleží pouze na vás, jestli bude vaše kamera zapnutá, nemusíte se rozhodně bát, pokud tomu tak nebude. Prostor na otázky a diskuzi je vždy na závěr kurzu, pokud byste ale otázku k danému tématu měli hned, určitě ji můžete položit už během školení.

Navrh bez nazvu 4

Na tomhle KURZU NESMÍM CHYBĚT!

Pokud máte zájem se účastnit Instagram školení,
stačí vyplnit tento jednoduchý formulář.
Školení probíhá vždy 1x měsíčně v čase od 16.00 nebo 18.00 hodin. Po odeslání formuláře vás budu co nejdříve kontaktovat s dalšími informacemi.