Minimalistická

béžová

V roce 2021 se do trendu dostaly minimalistické příspěvky zemitých barev. Tento feed byl tak vytvořen pouze pro inspiraci, jak se dá s příspěvky pracovat.

Brown elegant 1
Houpaci desky
Návrh Instagramového feedu

Houpací desky

Aktuálně můj nejnovější návrh feedu, který jsem tvořila pro web houpacidesky.cz Jelikož se jedná o Montessori výrobky pro děti, chtěla jsem ponechat profilu hravost a barevnost.

Facebookové posty

l’ÉPI DE BOIS

V rámci koučinkového měsíce bylo úkolem číslo jedna vytvořit grafiky pro zbrusu nový zahraniční projekt. Jelikož se jedná o projekt plný přírody a dřeva, volila jsem barvy, které doplní jednotlivé fotografie tak, aby je nenarušovaly, ale naopak jim danou atmosféru dodají.

Snimek obrazovky 2022 01 20 v 14.20.39
Navrh bez nazvu 2
Upovídaný feed

DIRIVITU

Úkol zněl jasně. Modrá, zelená a text. Feed pro Dirivitu vznikal na základě tvorby strategie a její součástí byly šablony pro Instagram, Facebook a Stories.

PROJEKT

BARVY NA DŘEVO

Pro e-shop barvy-na-drevo.cz tvořím foto i video obsah pro sociální sítě. Úprava fotografií je do teplejších žlutých tónů připomínající dřevo.

Snimek obrazovky 2022 01 20 v 14.49.59

Chci svou vlastní

Šablonu pro sítě

Od vlastní šablony už vám chybí poslední krok

Hledáte šablonu/tamplate pro vaše sociální sítě, ale stále neumíte narazit na tu správnou? Vytvořím vám originální set už během 14 dní! Veškeré sety šablon jsou vytvářeny
v Canvě a díky tomu jsou tak přístupné naprosto všem. Pokud máte zájem o váš vlastní set, stačí vyplnit tento krátký formulář. Po odeslání vás budu co nejdříve kontaktovat s dalšími informacemi.