Pojďme se seznámit.

o mně

Přes žurnalistiku, k vlastnímu blogu a sociálním sítím, až po vlastní značku. Zdravím, já jsem Dominika.

Momentálně dokončuji studium magisterského oboru Audiovizuální tvorba. Už během něj jsem získala možnost práce na různých zajímavých projektech týkajících se marketingu.

V roce 2016 jsem začínala s psaním vlastního blogu a svou tvorbu dále směřovala na platformou Youtube.com, kde jsem rok přispívala jako kreativní tvůrce. Celým tímto obdobím mě provázela správa mých vlastních sociálních sítí a už v té době pro mě bylo důležité propojení vizuality a kvalitního obsahu. V digitálním prostoru mám tedy již dlouholeté zkušenosti a za sebou řadu spokojených klientů ze soukromých, státních i dobročinných organizací, kterým jsem pomohla nastartovat prezentaci
v digitálu a ráda pomohu i vám.

DSC03093

VLASTNÍ TVORBA

Za celým projektem stojí pouze jedna osoba. Veškerá školení a komunikaci mám tak pod svou kontrolou a vy máte jistotu, na koho se vždy obrátit.

VŠE NA MÍRU

Nesedí vám žádné ze školení? Chtěli byste něco přímo pro vás? Není problém. Vždy se snažím klientům vyjít vstříc.

Z pohodlí domu

Veškerá školení a konzultace probíhají převážně on-line. Můžeme se tak společně spojit z pohodlí domova a vy se nemusíte nikam hnát.

JAKÝ JE AKTUÁLNĚ MŮJ

VOLNÝ ČAS

Největší prostor momentálně věnuji konzultacím s klienty, kde řešíme otázky a problémy týkající se jejich sítí. 2-3x měsíčně poté probíhají on-line školení a jednoho klienta měsíčně přijímám na koučink. V rámci správy sítí, mám prostor na jednoho nového klienta.

ŠKOLENÍ
40%
KONZULTACE
45%
KOUČINK
10%
SPRÁVA SÍTÍ
5%
POTŘEBUJETE POMOC SE SÍTĚMI?

PODÍVEJME SE NA NĚ SPOLEČNĚ.