Přeskočit na obsah
Navrh bez nazvu 4 2

Koučink on-line marketingu

Chtěli byste své podnikání nakopnout v on-line prostoru? Pomůžu se vám dostat do povědomí uživatelů na sociálních sítích
a nasměruju vás na úspěšnou cestu ovládnutí on-line světa.

Jaké jsou výhody koučinku

2 2

Přizpůsobeno na míru

Nebudeme se bavit všeobecně, veškerý obsah koučinku je přizpůsoben přímo vám a vaší oblasti.

1 2

Kompletně on-line

Můžete být tedy kdekoliv, protože koučink probíhá on-line přes platformu Google Meet, popřípadě ZOOM.

3

Sítě v malíčku za měsíc

Už za 30 dní budete mít svoje sítě a on-line marketing v malíčku. Termíny schůzek si domluvíme předem a dle vašich možností.

Navrh bez nazvu 5

Je koučink zrovna pro mě?

Koučink je vhodný zejména pro ty, kteří s on-line marketingem nemají žádné zkušenosti. Cílem měsíčního koučinku je přiblížit účastníkovi fungování on-line prostředí, seznámit jej podrobně
s fungováním sociálních sítí a jeho prezentací na nich, ukázat možnosti další propagace, které mohou pomoci ke zviditelnění, případně zvýšení prodeje.

Co se díky koučinku dozvím

Měsíc plný informací, díky kterým snadněji a úspěšněji rozjedete své podnikání.

V průběhu měsíce se dozvíte zejména o marketingu na sociálních sítích prostřednictvím školení, kdy úspěšným výstupem bude vytvoření si vlastní strategie na jednotlivé sociální sítě včetně grafického designu. Věnovat se budeme optimalizaci vašich sociálních sítí a obsahové stránce jednotlivých profilů, díky kterým se dostanete do povědomí uživatelů dané sítě. Ukážu vám, jak správně pracovat s jednotlivými sociálními sítěmi jako je Facebook, Instagram, TikTok a LinkedIn. Představím vám možnosti neplacené i placené propagace a projdeme si další možné varianty on-line marketingu, jako je PPC, E-mailing, SEO nebo webový marketing.